Presentació de candidatures

PRESENTACIÓ DE CANDIDATURA A LA JUNTA ELECTORAL DEL CLUB CICLISTA ALT LLOBREGAT PLA I BAIXADA

 

Per la present ens dirigim al president de la Junta Electoral del Club Ciclista Alt Llobregat Pla i Baixada, per que accepti la nostra candidatura per les eleccions a la Junta Directiva de l’entitat i que detallem:

 

President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal:

Vocal:

Vocal:

Vocal:

Vocal:

Vocal:

 

Atentament,

 

 

Balsareny-Navàs, ……… de …………………………………… del 2022

Socis Club Ciclista

Nombre de socis fins data d’avui qualsevol baixa o no inclosos preguem que ens ho comuniquin

moltes Gràcies

1 4 Casoliva Lladó Armand
2 5 Bonillo Jurado Manel
3 7 Clemente Pérez Sebastian
4 16 Abardia Campos Jesús
5 24 Bertran Soler Josep
6 26 Bonet Lopez Francesc
7 32 Garcia Villagrasa Joan
8 33 Gonfaus Conangla Josep
9 53 Obradors Penina Esteve
10 55 Ambrós Pladellorens Jordi
11 60 Guirado Artero Rafael
12 63 Soler Bruch Antoni
13 65 López Garcia Cristóbal
14 68 Serra Ribera Francesc X.
15 75 Aguilera Garcia Patricio
16 78 Cañellas Isern Josep
17 82 Corominas Serrarols Joan
18 99 Baraldes Castañe Jaume
19 100 Lopez Caballero Luis
20 101 López Garcia Alberto
21 107 Rodriguez Galera Raúl
22 108 Galiot Herrera Rafael
23 116 Bertrán Prat Albert
24 123 Valle Fernández Cristian
25 133 Abardia Granados Raul
26 138 Iglesias Llagostera Albert
27 139 Iglesias Manero Pedro
28 150 Gudayol Puig Josep
29 151 Vall Ribalta Xavier
30 154 Calpe Simón Esther
31 165 Guirado Àvalos Jordi
32 169 Castaño Manzano Xavier
33 179 Fernández Alonso Emilio
34 188 Garcia Villagrasa Salvador
35 201 Fernández González Pere
36 216 Clemente Calpe Guillem
37 218 Belmonte Orriol Francesc
38 219 Ruiz Soto Matias
39 221 Meya Sant Josep
40 226 Martinez González Jose Maria
41 228 Abardia Campos Josep
42 231 Macias Soriano Antonio
43 234 Hernàndez Lanza Alfonso
44 239 Mora Sevilleja Maximiliano
45 241 Godoy Gonzalez Dioni
46 243 Abardia Granados Joel
47 245 Exposito Escanez David
48 247 Pérez Fontarosa Emilio
49 254 Garcia Martinez Jose Antonio
50 258 Noguera Romanos Margarida
51 262 Fernández Bruch Guillem
52 263 Rabaneda Torres Antonio
53 270 Solanich Pursals Ramon
54 273 Junyent López Oscar
55 274 Aranda Pérez Antonio
56 276 Garcia Sánchez Xavier
57 278 Suñol Valls Ernest
58 279 Vilardell Casado Marc
59 280 Simon Casulleras Jordi
60 281 Soler Suau Joan
61 283 Rabaneda Guirado Aina
62 284 Domènec Palau Josep
63 286 Comellas Mas Ramon
64 287 Torreblanca Ureña Xavier
65 288 Obradors Sellarés Valentí
66 291 Pons Feliu Antonino
67 293 Fenoy Mesas Josep
68 295 Rota Genescà M.Àngels
69 296 Martinez Rusiñol Miquel
70 297 Costa Pujol Enric
71 298 Badia Subirana Ramona
72 299 Costa Badia Xavier
73 300 Serra Singla Melcior
74 301 Ferrer Ribas Josep
75 303 Barbut Relat Lluis
76 304 Codina Codina Àngel
77 307 Rodriguez Vilella Alex
78 308 Alsina Cots Alba
79 309 Rodriguez Berraquero Paco
80 310 Curtichs Macià Jordi
81 311 Bertran Solé Jordi
82 312 Cancio Cordobés Jaume
83 313 Garcia Pantrigo Carles
84 315 Seuba Calveras Jordi
85 317 Fontquerni Rosell Joan
86 318 Romero Jimenez Maite
87 319 Aranda Garcia Toni
88 320 Cordón Quintana Salvador
89 321 Guitart Perera Joan
90 322 Soler Martinez Valentí
91 325 Serena Farres Miquel
92 326 Boixadera Serarols Carles
93 327 Vall Sensada Jordi
94 328 Fenoy Mesas Eloy
95 329 Malagarriga Juncarol Montse
96 330 Busquets Gubianes Pere
97 332 Prat Riba Pau
98 335 Simó Cano Ricard
99 336 León Llompart Santy
100 339 Galera Lopez Dani
101 342 Vall Toscas Albert
102 343 Sabata Corominas Francesc
103 344 Subirana Serra Jaume
104 346 Cunill Boixader Joan
105 347 Guitart Trench Marc
106 348 Pla Vila Sandra
107 349 Ribalta Freixa Àngel
108 350 Bonals Junyent Emilio
109 351 Guitart Perera Pere
110 352 Solé Valldaura Jordi
111 355 Suades Gonzalez Ramon
112 356 Hernández Diaz Francesc X.
113 357 Rabaneda Toral Toni
114 359 Parcerisa Rovira Moisès
115 360 Abardia Campos Àngel
116 361 Gamisans Noguera Joan
117 362 Sunyer Catllà Josep
118 363 Argelich Gonzalez David
119 364 Guitart Trench Ada
120 365 Rebollo  Pascual Josep Lluis
121 366 Ruiz Pérez Rafael
122 367 Cejas Acevedo Cristian
123 368 Acevedo Sánchez Jesus
124 369 Gabarrós Rabaneda Jordi
125 370 Grané Matamala Lluis
126 371 Arincón Vieguez Oliver
127 372 López Romero Jordi
128 373 Bernal Martinez Josep
129 374 Novell Camañes Eduard
130 375 Torrecillas Guerrero Manel
131 376 Pastor López Javier
132 377 Yerro Tresserres David
133 379 Arincón Vieguez Ricard
134 380 Soriano Galera Juanjo
135 381 Bassany Dolado Daniel
136 382 Castellana Sala Sergi
137 384 Costa Rotxes Ferran
138 385 Pérez Saborido Francesc
139 386 De la Corte Ferreiro Joan Manuel
140 387 Ros Vilaseca Joan
141 388 Rubira Teran Ramon
142 389 Santamaria Moreno Àngel
143 390 Pino Alvarez Juan
144 392 Cancio Pujols Ferran
145 393 Rabaneda Guirado Marc
146 394 Laimon Rojas Francesc
147 395 Garcia Serra Valenti
148 396 Obradors Canals Marina
149 397 Manzano Escámez Josep
150 398 Acebedo Sánchez Fèlix
151 399 Alsina Cervantes Kiko
152 400 Galdeano Fernandez Jose Luis
153 401 Otero Alcántara Francisco
154 402 Otero Masplà Adrià
155 403 Tapia Masegosa Juan Mauel
156 404 Guirado Novell Marcel
157 405 Sanfeliu Pregones Josep Maria
158 406 Aguilar Diaz Oscar